Nekupujte si ženu či muže

Zář - 16
2021

Nekupujte si ženu či muže

Ach ty muži. myslíme si, jak nás musí milovat, aby si nás zasloužily. Ale oni si nás nemusí zasloužit. Nemusí si nás kupovat dary – kytky, čokolády, náhrdelníky a drahými dárky. Ženy, který mají srdíčko na správném místě bude stačit jenom láska. Ano, láska. Čistá láska jako, když vám pramení čistý pramen. Žádné lži, sliby a představy o nějaké love story.

klíče

Muži jsou komplikovaný, a jejich spousta, a přesto je každý odlišný. Věřte mi. A pokud vím, též jste jich pár poznali. Víte, nechci psát o nějaké lásce, protože to bych měla psát na jiný článek, ale chci tu zdůraznit, že ne všichni chlapy jsou stejný, a hlavně nemůžeme dovolit, aby si muži kupovali naši pozornost, důvěru, lásku a věrnost. Protože láska, důvěra, pocit bezpečí, pozornost a věrnost má být od člověka samozřejmý.

svatba

Když potkáme chlapa, tak si hned myslíme, že musí vydělávat peníze a uživit nás, aby nám dal nějaké peníze na hadříky, ale proč? My ženy se o sebe umíme postarat a pokud něco chceme, tak bychom měli použít naše zbraně, výplata z práce nebo z brigád, ale určitě se nefinancovat penězi našeho partnera. Chápu, že když spolu bydlíte, tak to jsou prakticky společné peníze, ale věřte mi NEJSOU. Každý chceme, abychom byli nezávislí na tom druhém a kdybychom měli úplně všechny peníze společné, tak se budete bát co si všechno můžete koupit.

Já s přítelem to máme udělaný tak, že každý dává půlku nájmu, i když jsou peníze jakoby společné. Dáme každý půlku na jídlo a zbytek si necháváme. Jemu zbyde víc a mně méně, ale i kdyby mi peníze došli, tak je tu pro mě a pomohl by mi nebo mi půjčil, ale zas bych mu to vrátila zpátky, abychom si nebyli nic dlužní. Přijde mi to fajn, protože když je společný bankovní účet, tak je to dost riskantní jak pro páry, tak i pro manželé, protože nikdy nevíte, co se může stát. Jednoho dne může někdo ze vztahu odejít a vybere všechny vaše úspory a peníze na účte a uteče někam pryč.