Nový doplněk do bytu pro větší pohodlí

Lis - 11
2021

Nový doplněk do bytu pro větší pohodlí

Určitě jste už zaznamenali i na venkovních relaxačních prostorách sedací vaky určené pro skvělý relax. A kdo vyzkoušel posezení v nich, dá nám za pravdu, že se mu ani nechtělo zvedat a přál si pobýt v novém r e l a x a č n í m p r o s t ř e d í co nejdéle. Tyto vaky se ne nadarmo do těchto zón přidávají, jelikož jsou velmi oblíbené. Hýří barvami a lákají vás k odpočinku. Dá se v nich skvěle odpočívat, snít nebo s knihou v ruce se propadnout do vzdálené minulosti a úplně zapomenete na dnešní svět či stres, kterým jste právě v zaměstnání procházeli.

A tyto sedací vaky Beanbag.cz jsou k dispozici i pro vás pro domácí použití. Využijí a ocení ho jak ženy, tak otcové, ale největší radost pravděpodobně uděláte svým malým ratolestem, které se v nich uvelebí jakmile je doma rozložíte v jejich dětském pokoji.

bag relaxační zóna

Zvláště pro děti jsou určené krásně zbarvená i dvoubarevná s e d á t k a. Jsou velice jakostní a svému vybavení bytu s nimi neuděláte vůbec žádnou ostudu, protože se jedná o dnešní moderní trend a úžasný designový kousek! Vy máte možnost zvolit různé rozměry v různých barevných provedeních. Například sedací pytel o velikosti jedno sto osmdesát devět na jedno sto čtyřicet – vám zaručí naprostý komfort při odpočinku a díky posuvným popruhům ho můžete velmi jednoduše ovládat natolik, že jimi měníte i tvar, který vám naprosto vyhovuje.

pohodlí sezení

Co dokáže pravý sedací vak?

Dokáže vám zvednout náladu! Nevěříte? Pohodlně se v něm usaďte a ucítíte ten báječný „rozložitelný“ požitek, kdy se jakoby propadnete do úplně jiné dimenze. Navíc tyto sedačky jsou vyrobeny z vysoce jakostního nylonu, který dostatečně vzdoruje nejen ušpinění, ale i poškrábání a to zvláště maminky, pokud tyto sedátka zakoupíte dětem do jejich dětského pokoje, ocení! Víte, jak jsou děti hravé a co dokážou!

Alergické dítě a sedací vak?

Žádný problém! Jestliže je vaše dítě alergické, ani v tomto případě pořízení sedacího vaku do domácnosti nemusíte mít obavy, protože vaky jsou a n t i a l e r g e n n í a nepůsobí žádné kožní problémy citlivé pokožce.