Řešení velkých záhad je nesmírná zábava

Pro - 15
2020

Řešení velkých záhad je nesmírná zábava

I dospělí si zaslouží tu a tam vypadnout z domu, vyrazit si s přáteli a pobavit se společně při hře, která je určena zejména pro starší generaci lidí. Jestli plánujete s vašimi nejbližšími podniknout nějaký program, který by vám poskytl nejen odreagování, ale i humorné chvíle, doporučujeme vám zavítat do místnosti Enigma a užít si v ní únikovou hru Kutná Hora Enigma escape, která je velmi oblíbeným nástrojem k tomu, jak na chvíli vypnout.

únikový východ

Nemyslete pořád jenom na starosti a povinnosti, ale přijďte se odpoutat do místnosti, kde se za vámi zavřou dveře a vy budete usilovat o únik.

Na co všechno se můžete těšit?

O dávce velké zábavy rozhodne i tým lidí, kterých si s sebou rozhodnete do místnosti vzít a společně s nimi řešit hádanku po hádance tak, abyste se přiblížili příčině tajemné záhady. Váš tým hráčů může být velký maximálně 5 hráčů a v minimálním počtu 2 hráči (vhodné zejména pro páry), přičemž všem zúčastněným musí být minimálně 15 let.

  • Nenechte se zmást, úniková hra je náročná na svůj průběh a chápání všech detailů, proto je zaměřena na kategorii lidí, kteří jsou starší.

vhs kazeta

Zapojit do hry budete muset především vaši logiku, cit pro nepatrné detaily a schopnost přemýšlet efektivně. Průběh hry je totiž omezený časovým limitem, který slouží i jako nástroj k rychlejšímu zapojení všech mozkových závitů, pomocí kterých budete pořád ve střehu.

Nemějte však předem zbytečné obavy z neúspěchu. Přijďte si jednu z našich her vyzkoušet a přesvědčete se o tom, že není nemožné přijít na to, kdo je v nich největším padouchem.

Téma záhady si vyberte dle vašeho gusta

Hry SAMARA a DVOJITÝ AGENT čekají na to, až se rozhodnete vyřešit jejich hádanku a odhalit možného pachatele. Obě hry jsou něčím výjimečné a k dispozici během jejich rozluštění budete mít několik kódů, které vás přiblíží k cíli přijít na správnou odpověď. Váš volný den tedy rozhodně nepromarněte a rezervujte si termín na hru, která vás přinutí vydat ze sebe maximum.