Udělejte si s dětmi hezké odpoledne a vytvořte si vlastnoručně něco hezkého

Led - 15
2021

Udělejte si s dětmi hezké odpoledne a vytvořte si vlastnoručně něco hezkého

Právě v období jako je toto, když je venku nevlídné počasí a nejlépe je člověku v dobré společnosti blízkých lidí, v teple domova, můžete uplatnit svou kreativitu a vyrobit si něco hezkého vlastníma rukama.

obal na květináč z přírodních vláken

Rodinná zábava

Pokud máte šikovné děti, můžete je přibrat a naučit je nové věci a rozvíjet tak i jejich kreativitu. K takovému dobře strávenému odpolednímu času nepotřebujete moc věcí. Stačí navštívit online obchod, kde mají v nabídce floristické potřeby.
V takovém obchodě nakoupíte za pár korun hotové poklady, které vám ve vaší tvorbě mohou pomoci. A protože žijeme v době magického slova UDRŽITELNOST, určitě se soustřeďte na nákup pomůcek, které jsou přírodního původu. Nebojte se, že by vás to nějak omezovalo. I v tomto sortimentu, který nabízí potřeby pro floristy, najdete mnoho užitečných věcí, které můžete doma kreativně, a hlavně jednoduše využít.
Můžete zkusit zpracovat přírodní vlákna jako je lýko nebo rafie. Z nich můžete vytvořit například pomocí provázků různé figurky nebo základní plochy pro květinové dekorace, které můžete nazdobit třeba slaměnkami, šiškami, suchými travami, březovou kůrou a jiným přírodním materiálem.
Dokonce se už můžete připravit na příchod jara, který všichni máme tak rádi a začít si dělat dekorace na jeden z nejvýznamnějších svátků, které stále v rámci tradice udržujeme a začít si dělat dekorace na Velikonoce. Těch není nikdy dost. Můžete je použít jak doma, tak třeba venku v truhlících nebo je umístit na stromy.

dekorace z přírodních materiálu

Hravé dekorace

Ve floristických potřebách najdete i celou řadu dekorací, které budou milovat vaše děti, od berušek, housenek přes srdíčka, kytičky až po šneky. Snadno si tak nazdobíte i obyčejné květináče. Můžete si také obstarat na vaše všední květináče obaly z přírodních materiálů, jako je vrbové proutí nebo bambus. V novém hávu budou i obyčejné nekvetoucí pokojové kytky vypadat slavnostně.