Vestavné skříně v klasickém stylu

Kvě - 30
2022

Vestavné skříně v klasickém stylu

Jedním z ideálních řešení, pokud nemáme byt nafukovací, se může stát vestavná skříň, kterou je možno vyrobit i na míru, podle našich představ a přání. V současné době jsou v nabídce vestavné skříně, které disponují velice atraktivním vzhledem, ať už z hlediska materiálu, prostoru, provedení, či udržovatelnosti. Tyto vestavné skříně mohou být ve stylu klasickém, moderním, ale i rustikálním. Vše záleží na našem vkusu a preferencích, tak, aby tento výjimečný kus nábytku nebyl jenom vysoce funkční, ale aby dokonale zapadal do interiéru našeho domova. Z nabídky povrchových úprav přírodního a lehce rustikálního vzhledu je velice žádaný například dub corbridge přírodní Sten-skrine.cz.

Skříň

Dekorativně je tento klasický dub velice příjemný, jemný, s přirozenou strukturou, prvky a přechody. Povrchová struktura dub corbridge má zároveň velice elegantní charakter. S jistotou můžeme říci, že tento přírodní vzhled dubu skvěle zapadne jak do klasických a retro interiérů, tak i do interiérů velice moderních a minimalistických. Jeho esteticky náročné zpracování vás jistě nadchne. Zrovna tak údržba této povrchové úpravy je velice snadná a skvěle odolává jak běžnému znečištění, tak i případnému oděru a poškrábání.

Šatna

Pokud se tedy rozhodnete pro vestavnou skříň do vašeho domova, je možno volit mezi vestavnými skříněmi s pantovými dveřmi a posuvnými dveřmi. Pokud se nemůžete rozhodnout, je ideální volba nechat zhotovit vestavnou skříň s kombinací obojího otevírání dveří. Zrovna tak jsou v nabídce vestavné skříně rohové, či vestavné skříně do podkroví, které dokáží místnost vašeho bydlení změnit téměř k nepoznání. Vestavné skříně jsou vhodné jak do ložnic, tak i do dětských pokojů. Máte-li ve svém bydlení dostatek místa, bývá ideální volbou samostatná šatna. Ta jistě potěší nejednu ženu, obzvláště, je-li tato šatna vybavena vestavěnou skříní ve vzhledu dub corbridge přírodní.