Erotické masáže Praha vás provedou až do ráje

Lis - 04
2020

Erotické masáže Praha vás provedou až do ráje

Dopřejte si orgasmus bez námahy

Slastný orgasmus bez vynaložené fyzické dřiny má mnohem vyšší úroveň a právě to bývá častokrát důvodem ke změně poloh při sexuálním kontaktu, nebo dokonce přechodu z kontaktního sexu k masturbaci. Může za to docela obyčejná gravitace, neboť nám klade 24 hodin denně neustále odpor, což pocítíme nejen při fyzické práci, ale i u docela obyčejného dlouhého stání nebo sezení. Po několika takto strávených hodinách nás bolí záda, nohy, potřebujeme se protáhnout, změnit polohu atp.

Sex je zpravidla hodnocen jako fyzicky vyčerpávající výkon, srovnatelný se sportováním, sice to zlepšuje krevní oběh a imunitu, ale orgasmický prožitek je zastíněn únavou z fyzické dřiny. Není to zkrátka ono.

dívka v křesle

Erotická masáž jako vstupenka do ráje

Erotické masáže Praha se velmi často přirovnávají k rajským prožitkům a je to dáno dvěma faktory. Tím prvním je právě orgasmus bez námahy, kdy se klient může plně oddat slasti a masérka plní jeho tajná přání, aniž by musel namáhat svalstvo stehen, břišní a zádové svaly, a tím pádem se soustředit i na fyzický výkon.

Druhým důvodem je mazlení, něha a citlivé doteky na pokožce, pro něž jsou obecně veškeré druhy masáží považovány za královnu mezi wellness procedurami. Spojení něžných doteků a hlazení teplou hebkou dlaní s uvolněním a svalovou relaxací pak vede k něčemu, pro co nemá jazykový slovník patřičný výraz. Orgasmus a rozkoš nabývají neuvěřitelných rozměrů a pak se stává, že vzpomínky na prožitky z masérského salónu dlouho zůstávají v mysli jako něco stěží překonatelného.

kolekce podprsenek

A kterou proceduru zvolit? Vyberte si takovou, kterou masérka považuje za svou oblíbenou, bude jí to více bavit a ona svou pohodu bude přenášet i na vás. Máte na výběr tanec na klíně (Lap dance) – velmi svůdný způsob, jak si užít fyzickou blízkost pohledné dívky, stejně tak to platí pro masáž body-to-body, kdy je do prožitku zapojena většina plochy jejího i vašeho těla. Energii dokáže rozproudit i masáž prostaty a penisu a velmi překvapivé výsledky lze očekávat i od hlazení chodidly (footjob).