Reklamní polokošile, mikiny a trička potěší každého

Lis - 11
2020

Reklamní polokošile, mikiny a trička potěší každého

Dárky pro zvláštní příležitosti

Mnoho lidí vám potvrdí, že jim přináší nejméně stejně velkou radost dárky rozdávat, ve srovnání s jejich přijímáním. Týká se to hlavně blízkých členů rodiny a přátel, s nimiž sdílí své zájmy. A právě zájmová činnost ve volném čase nás nejvíce spojuje, ať už v podobě sportovních soustředění, tréninků, zápasů a klání, anebo v podobě výletů, dovolených a jiných pobytů v přírodě.

Dárky mohou být skutečně jen symbolické, není nutné utrácet vysoké sumy, abychom někomu udělali radost, je známo, že člověka někdy potěší jen pouhá drobnost, darovaná od srdce a s opravdovým zájmem o dotyčnou osobu.

košile v obchodě

Potisk nebo výšivka – do kategorie nevšedních dárků patří i předměty s potiskem nebo výšivkami, zvláště pokud se jedná o vlastní náměty. Technické zpracování je dnes na takové úrovni, že lze takto upravit takřka jakýkoli předmět, a tak záleží hlavně na správné volbě tématu, aby zaujal, nebyl vtíravý a nevkusný a naopak připomínal někoho důvěrně známého, anebo příjemně strávené chvíle.

Méně je mnohdy více – toto známé pořekadlo byste měli naplnit i zde, u reklamní polokošile , trička, čepic, deštníků, hrnků, USB disků atd. Volte raději drobná loga, méně nápadná, dobře barevně sladěná. Co se většinou osvědčí, je jméno či přezdívka na levé straně hrudi nebo na zádech, doplněné o název akce nebo oslavy, a to v jedné barvě nebo jen v několika základních barvách, případně kombinace dvou kontrastujících barev.

dívka v košili

Propagace výrobků a služeb – reklamní textil je vždy vděčným tématem pro tento způsob reklamy, lidé zpravidla ocení takové dárky, které jsou sice nepřímo osobní, ale naznačují zvýšený zájem o zákazníka. Jistě vám udělá radost drobnost k nákupu, např. taška s potiskem, propiska, keramický hrnek, tričko, šátek, čepice nebo polokošile. Lidé vám pak v budoucnu mohou odpustit i nějakou chybu a budou se k vám rádi vracet. Platí zde nepsané pravidlo, že stejné přitahuje stejné, když budete šťastní a spokojení, budete k sobě přitahovat osoby stejného smýšlení.