Vybavení na motorku

Lis - 15
2020

Vybavení na motorku

Motorka je skvělý koníček, který si vyžaduje mít dobré vybarvení, protože o slouží k ochraně našemu zdraví a také pro pohodlné užívání veškerých jízd.

Vybavení na motorku

Výbava chrání zdraví

Silnější motocykly mají skutečně slušnou sílu, která se projevuje slušným zrychlením a maximální rychlostí, což si můžeme třeba na kolikátých silnicích náramně užít. Každá projížďka je zároveň radost, a proto se nám vždy zlepší nálada a pročistí hlava. Zároveň při každé jízdě musíme pamatovat na to, že právě tato rychlost a svoboda se nám může stát osudná, a proto vždy musíme být pozorní, neriskovat a v některých situacích raději ubrat plyn.

silniční motorka

Na naši bezpečnost má obrovský vliv vybavení, takže na otevřené boty a další vylomeniny zapomeňte. Při nákupu motorky si musíme nechat peníze bokem na kvalitní helmu, oblečení, boty, nepromokavý oblek, rukavice a do začátku někdy neuškodí ani padací rám. Přeci jen každému se může stát, že na motorce spadne, a proto je tu tento rám, o který se stroj sklouzne a zabrání poškození motorce a zranění posádky. Pro zmírnění následků jsou tu i sklápěcí páčky a ochrana na páčky.

Zpříjemněte si jízdu

Na cestování má vliv mnoho věcí, přičemž jednou z priorit je, aby nám motocykl vyhovoval a příjemně se nám na něm jezdilo. Pokud máte nějaké vozidlo jako koníček, tak to bývá projekt, na kterém je neustále co na práci a zlepšování. Navíc z výroby nemusí být vše podle našich představ, kdy je místo pro zlepšení a přizpůsobení k obrazu svému. Třeba každý má nějaký vkus na zrcátka, a proto si ty sériová může vyměnit za jiná, aby se mu líbili a dobře v nich viděl.

dřevěné rukojeti

Dalším prvkem, který používáme neustále jsou rukojeti, a proto nám musí naprosto vyhovovat. Gripů na motorku je opravdu spousta, takže si stačí vybrat vhodný tvar, povrch, rozměry, materiál a další parametry. Při montáži pamatujte, že práva má vždy větší průměr, kvůli ovládání plynového lanka. Velký komfort si můžete udělat nákupem vyhřívaných rukojetí, protože pokud nám nebude přát počasí, tak nás to moc nerozhodí, protože naše ruce budou pěkně v teple.