Hypotéka bez registrů

Led - 23
2019

Hypotéka bez registrů

Dostanete nějakým způsobem peníze nebo jste všude kvůli záznamu odepsaní? To jsou otázky, které nás často svírají a neznáme na ně odpovědi. Ano, registry se řeší stále a nikdy to zřejmě neutichne, protože je to základní faktor poskytování půjček a úvěrů v bankách. Ovšem v nebankovním sektoru, tedy v soukromém sektoru je to trochu odlišné. Nejedná se o to, že bychom do těchto seznamů nenahlíželi, ale jedná se spíše o fakt, že se dají záznamy tolerovat. V tom je ten velký rozdíl.

počítač

  • Už víte, jaký je základní rozdíl mezi bankovními a nebankovními společnostmi? Nyní jsme si ho popsali. Základní je fakt, že v soukromém sektoru se může ledacos tolerovat, kdežto v bankách mají jasně daná pravidla a přes ty takzvaně nejede vlak čili nemohou slevit z těchto nároků.

Úvěr pro podnikatele

Americká hypotéka bez registru je často vyhledávaný výraz, ovšem není tak úplně pravdivý. Samozřejmě, že platí, že se jedná o úvěr, u kterého ručíte nemovitostí. Za tu získáte až 70 % jejího odhadu a s penězi můžete následně nakládat podle libosti, ale neplatí fakt, že bychom nenahlíželi do seznamů. Navíc se jedná o podnikatelský úvěr čili si jej mohou sjednat pouze podnikatelé.

poradce

  1. Pokud nám dovolíte nahlédnout do seznamů dlužníků, může to pro vás být výhodné. Jestliže nenajdeme záznam, pak můžete získat výhodnější úrokovou sazbu daleko nižší, než jakou byste získali běžně. Běžně se poskytuje od 6 % p.a. kdežto kdybyste neměli žádný záznam můžete získat klidně i úrok již od 3 % p.a.
  2. Záznamy nemusí být překážkou k získání úvěru. Můžeme je přehlédnout. Například za opožděné platby či za zesplatněný úvěr a podobně. Poskytovatel úvěru si musí u podnikatele ověřit, zdali bude schopen splácet. Tímto způsobem vám také můžeme pomoci některé dluhy vyplatit.
  3. Je zde možná také tolerance nízkých daňových přiznání. Víme, že ani podnikatelé to nemají jednoduché, a proto vám to zbytečně nezatěžujeme. Nechceme vám přitížit, ale pomoci. Obraťte se na nás kdykoliv.