Jak se bavit s tričky s vlastním potiskem

Bře - 15
2021

Jak se bavit s tričky s vlastním potiskem

Jednobarevná bavlněná trička svádí k tomu, opatřit je nějakým vlastním textem – nápisem, logem, obrázkem, fotkou. Touto formou ovšem můžete potěšit nejen sebe, ale své přátele, kteří s vámi sdílí společné zájmy.

Co mám rád (a) – představte si situaci, že vyrazíte na vodu a spolu s vaší partou tam potkáte desítky dalších lidí. Vodáci v kempech jsou takříkajíc uzavřenou komunitou, neboť si uvědomují, že všichni sdílí stejný úděl – krásy i jistá rizika při převržení plavidla. Pokud jste nic takového ještě nevyzkoušeli, můžeme vám to jen doporučit. Vodáci mívají na zádech různé nápisy, zpravidla žertovné, ale také ocení, když jim trochu poodhalíte své nitro. Budou s vámi lépe komunikovat a jednou z možností, jak to provést, je naznačit v potisku své koníčky a zájmovou činnost.

rubikova kostka

Rébusy a hlavolamy – na dětských letních táborech je nesmírně důležité jejich účastníky zabavit a vhodnou příležitostí jsou i různé rébusy, hádanky, záhady, křížovky atp. Totéž je ovšem možné vytvořit i pro dospělé a třeba ve formě vytištěných záludností na tričku. Zajímavé to je teprve tehdy, když je námětů více a jedná se o skupinu nadšenců, kteří např. cestují na kolech napříč republikou. Lidé, kteří je potkávají třeba v obchodech, ve městech na náměstí nebo v kempech se tak mohou dokonale bavit.

bludiště z provázků

Zábavná výuka formou kvízů – lidé jsou od přírody zvídaví a baví je objevovat něco nového a neznámého. Můžete si na trička s vlastním potiskem nechat natisknout zábavné kvízy na různá témata, třeba poznávání rostlin, hub a exotických zvířat, vlajky světa, zeměpisné rekordy, některé úlohy z IQ testů, automobilové značky, známé i neznámé české přehrady, hrady a zámky, mosty, rozhledny atd. Kvízy se lidé běžně baví na Internetu, tak proč jim nedopřát podívanou na vaše záda, na potisk na tričku? Opět připomínáme, že zábavnější to bude, když vymyslíte kvízů víc a necháte je natisknout ve skupině lidí, kteří se pohybují mezi cizími lidmi.