Kojenecké soupravy

Bře - 16
2021

Kojenecké soupravy

Hledáte vhodný dárek pro velmi dobrou kamarádku? Neboť jste se již dostali do věku, kdy vaši vrstevníci mají svatby a zakládají své vlastní rodiny. Dostala se jak se říká do požehnaného stavu a očekávají svého prvního potomka. Vy jim to moc přejete a chcete jim dát něco originálního. Přemýšlíte nad pěknou kojeneckou výbavou, která se bude skládat z několika dílu.

souprava

Můžete vybrat například bodýčko, polodupačky a čepičku nebo můžete zvolit soupravičku obsahující jeden overal, který se zapíná po celé délce na baby druky, bodýčko s krátkým rukávem, bryndáček, čepička, jeden pár rukavic a dva kusy mycích žínek. Na našem webu najdete různé soupravičky, které mohou být dvoudílné až sedmidílné. Je jen na vás, která vám padne do oka a pro kterou se rozhodnete. Můžete zvolit klasické barvy. Pro holčičky máme jemně růžové soupravy a pro chlapečky jak jinak než světle modré. Jestli se budete přiklánět spíše k neutrálním barvám, jako je bílá nebo krémová. Soupravičky mají různé zvířecí kreslené postavičky. Můžete vybrat například medvídka s hvězdičkou, ježka, včelku, štěňátko, kočičku, lišku, králíčka, tygříka, zebru, hrocha nebo opičku. Na výběr je velké množství.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Obsahuje stoprocentní bavlnu a splňuje veškeré hygienické podmínky pro novorozené miminka. Můžete vybírat oblečení pro miminka Kojeneckeobleceni až do věku tří let.

mimi

Kromě kojeneckých soupraviček můžete na našich stránkách najít bambusové oblečení, originální body, dupačky, polodupačky, tepláky a legíny, teplákové soupravy, overaly, pyžama, kabáty, košile, trička, mikiny, svetry, kalhoty, kraťasy, šortky, šatičky, sukně, bundy, kabáty a vesty. Je toho mnoho a oblečení je potřeba vždy. Vyberte něco pěkného pro těhotnou kamarádku. Rozhodně to ocení a z vašeho výběru bude nadšená, ať už budete hledat kojenecké soupravy pro holčičku či chlapečka.