Nikdy neztrácejte naději

Bře - 19
2021

Nikdy neztrácejte naději

Procházíte bolestným obdobím, kdy řešíte smrt blízkého nebo neshody ve vašem partnerském vztahu, které se neustále stupňují?

Nenacházíte společné slovo a trápíte se ve dne v noci? Víte, že nemusíte podstupovat tuto neustálou bolest a před empatickým a nestranným odborníkem můžete své trable a problémy psychoterapie Praha prodiskutovat i se svým partnerem? Přítomnost nestranné třetí osoby velmi pomáhá. Navíc je psychoterapeutka velmi citlivá a nenápadně „řídí“ vaši komunikaci, aby nesjížděla do vámi vyjetých kolejí, které se ztrácejí v nedohlednu a řešení nepřichází.

dvojice usmíření

Návštěva u odborníka leckdy dokáže zachránit manželství a partnerské vztahy, které se – podle mínění zúčastněných – dostaly již na slepou kolej, ze které není návratu. Ale věřte, že zkušenost profesionála zpravidla najde nějakou „výhybku“, po které se vagónky vašich citů dokážou znovu rozjet a vrátit se k tomu, abyste našli opět společnou řeč. A pak už za tahu nově nabuzené a naložené lokomotivy = vašeho plného vědomí a porozumění, se můžete opět vydat na, už ne, strastiplnou cestu, ale na cestu za objevováním nových zážitků a radosti ze společného života.

dvojice radost

K tomu, abyste znovuobjevili city, které jste neztratili, jen je potlačovali, je zapotřebí plné spolupráce obou partnerů. Může se stát, že do poradny dorazí „jen“ manželka či nešťastná partnerka. Zpravidla to jsou ženy, které se rozhodnou zachránit vztah a jednají.

Pokud přichází prosba alespoň od jedné zúčastněné strany, není ještě nic ztraceno.

Zpravidla se partner po několika psychoterapeutických sezeních jeho partnerky rozhodne. Sebere veškerou odvahu a přijdou společně. A nyní se může rozvinout partnerská debata, prodiskutujete pod vedením zkušené terapeutky vše, co vás trápilo, bolelo, zazní nevyslovené stesky a křivdy, které si nesete a ten druhý o nich nemá ani ponětí.

Nikdy neztrácejte naději

Pokud si vaší druhé drahé polovičky stále vážíte, jen nedokážete najít společná slova, přijďte se poradit tam, kde vám podají pomocnou ruku.