Znečištěný kus v domácnosti

Kvě - 14
2021

Znečištěný kus v domácnosti

Neznám však ani jednu báseň či film, kde by se nějak opěvovalo například čištění koberce. A že to umění je, o tom se za chvíli přesvědčíte přečtením celého článku. Ano, lze koberec poházet zelím a zamést, jak činily naše babičky a občas ještě i autor článku. Ovšemže to osvěží barvy, ale prach a špínu, totiž tu nejmenší to z koberce nedostane. Zde je rozhodně zapotřebí něco více. A vy se přečtením celého článku dozvíte, jak nad nebohým a špinavým kusem nábytku zatočit tak, aby byl jako nový.

koberec

Neznalci řeší věc tak, že nakoupí v drogerii pěnu na koberce a další nesmysly. Pak drhnou ručně koberec do úmoru, aby po dokončené dřině zjistili, že sice čistější je, ale nic moc. Prostě že dřina šla vniveč. A mají to. Za trest.

My, znalci života víme, že bez speciálních znalostí to prostě nejde. A bez speciálních strojů také ne. Tedy, jde to, ale jak psáno výše, výsledek bude nevalný. No, to tedy asi ano, připouštíte, ale co dělat?

kočka s kobercem

Nic. A to doslova. Tedy nic, co se koberce týče přímo. Jen zavolejte firmě a čtěte si třeba noviny. Nebo si skákněte ke kadeřnici, to je fuk. Firma přijede se vším všudy až k vám domů a do hodinky jsou hotovi. Dle počtu koberců a dle stupně jejich znečištění. Pokud se pravidelně přezouváte, bude čištění koberců kratší. Děláte-li však například v kravíně, a chodíte v holínkách i koukat na televizi do obýváku, tak to bude asi trvat o krapítek déle. A bude to také o krapítek dražší. Ale bude to uděláno precizně a to tak, že koberec bude skutečně jako nový, není-li však již poškozen čímkoli jiným a čímkoli předtím.

Netřeba se obávat jeho poškození přímo při čištění, firma za svou práci ručí. A že jsem vám zapomněl napsat na ně kontakt? Nezapomněl, jen si klikněte na odkaz, který je výše v článečku a má modrou barvu. Uděláte velice dobře a uvidíte, jak vám to pomůže a ušetří kus dřiny.