Mýty a skutečnost

Kvě - 01
2023

Mýty a skutečnost

Společnost je plná stereotypů a zažitých zvyků, které se jen stěží odbourávají a nic na tom nezmění ani průzkumy a vědecká fakta. Stejně tak, jako jsou pro muže ve spoustě věcí ženy záhadou, je tomu i naopak. I muži mají své specifické návyky a povahové rysy.
Muži mají sex prostě rádi, je to dáno od přírody a určitě to není nic, za co by se měli stydět. Ale co je pravdy na tom, že by na něj mysleli každých pár minut? Ve skutečnosti je to tak, že na něj myslí nepřetržitě, ani s přibývajícím věkem se to nemění.
páka o peníze
Ženy jsou upovídané a mají potřebu neustále něco někomu sdělovat a očekávají, že dotyčný nebo dotyčná je budou poslouchat a vnímat. Když už monolog trvá opravdu dlouho, není se čemu divit, že muž ho nevnímá a jen automaticky přikyvuje, obsah mu uniká. Z toho si pak žena jednoduše odvodí, že jí prostě neposlouchá. S tím také souvisí to, že jen těžko pronikají do duševního rozpoložení ženy. Pokud chcete svou polovičku, dámy, zaujmout svým povídáním, musíte zvolit zajímavé téma, např. z oblasti sportu nebo automobilismu.
„Jdu na jedno“, celkem obvyklá věta pro pány. Samozřejmě to nekončí jenom jedním točeným, ale také to neznamená, že se vám bude do bytu drát nad ránem opilá troska. Prostě jim trochu věřte, taky mají nárok sem tam vypadnout od rodinného krbu.
Je hezké, když muž pěkně voní, ale ne každý má doma značkový parfém. Jejich specifickou a osobitou vůni vydávají feromony, tak je to prostě dáno od přírody, kde tak samečkové lákají samičky za účelem rozmnožování. A pro pány platí, že osobní hygiena by se zanedbávat neměla. A občas se navonět na škodu také být nemusí.
muž při čištění zubů
Ne každému byla shůry dána manuální zručnost. Tak nějak se ale předpokládá, že co muž, to domácí kutil. Už dávno tomu tak není. Ale jsou muži, kteří svého umu využívají a své služby nabízí tam, kde je potřeba, dnes je známe jako „hodinové manžele“.
Muži milují svá auta, naslouchají jim a pečují o ně s láskou. S tím se prostě milé dámy smiřte. Prostě muži jsou takoví a právě proto je máte rády.