Nečekejte na zázraky

Pro - 16
2017

Nečekejte na zázraky

Jako žena tu situaci jistě znáte. Ráda byste si vyzdobila svůj byt krásnou kyticí květů, jenže vašeho partnera ani nenapadne, aby vám je daroval. A můžete mu to naznačovat do omrzení, že by vás něco podobného potěšilo. Mnozí muži si zkrátka stojí na vedení a nepomůže jim ani svěcená voda. Dokonce jsou mezi námi i tací, kterým by nepomohlo ani to, kdybychom jim svůj požadavek přímo sdělily. Oni by se jen dívali nechápavě a měli by pocit, že jim sdělujeme něco, co se jich netýká. V takových situacích je proto mnohdy lepší neplýtvat silami a nesnažit se osít neúrodnou půdu. Mnohem jednodušší je si pořádnou kytici květů koupit sama a nečekat na zázraky.

kytice

Objednejte si krásné květy již dnes
Vždyť není nic krásnějšího než živé květy ve váze. Interiér, který je takto vyzdoben, se hned promění. Živé květiny dodávají interiéru kouzlo, které ničím jiným nenahradíte. A navíc se hodí mít svůj domov příjemně vyzdoben nejen kvůli našim libým pocitům, ale klidně i třeba kvůli tomu, že nás může někdo navštívit. A oběd u jídelního stolu a s kyticí uprostřed hned lépe chutná, ať už je na talíři cokoli.

řezaná kytice

Zítra to možná udělá váš manžel
Nešetřeme proto květy na výzdobu našeho domova, vždyť to, jak se v něm budeme cítit je to nejdůležitější. Tím spíše, že kvůli tomu, abychom doma měli ty nejkrásnější čerstvé květiny už nemusíme vůbec nikam chodit. Stačí si pohodlně zapnout počítač a na webových stránkách internetového květinářství si vybrat přesně takové rostliny, o jaké stojíme. Na jaře nás jistě potěší tulipány, léto rozzáří slunečnice a na podzim se můžeme zahřát pohledem na barevné chryzantémy. Anebo si můžeme nechat uvázat pestrobarevnou kytici květů v našich oblíbených barvách. A k tomu všemu nám stačí pouhých pár minut a objednávka květin bude na světě a za pár hodin budeme mít svou vybranou kytici ve váze. A třeba poté i našeho partnera napadne, že by nám květiny mohl objednat i on sám, jen tak pro radost.