Není nad Schneider ASFORA

Zář - 14
2019

Není nad Schneider ASFORA


Vypínače a zásuvky máme doma všichni. Není na tom vůbec nic zvláštního, a proto jim také už ani nepřikládáme žádný mimořádný význam. A pokud už nás snad tyto nějak výrazněji zaujmou, pak jedině ve chvíli, kdy se od nich nedočkáme toho, co nám mají skýtat. Tedy rozsvěcet a zhasínat, zapínat a vypínat nebo přivádět elektřinu tam, kam má být tato přivedena.

proud

Zásuvky a vypínače už jsou zkrátka docela všední záležitostí. Už nad nimi vesměs ani nepřemýšlíme. A proto leckomu z nás určitě uniklo to, jak dokážou být ony klasické typy vlastně primitivní a jako pověstná pěst na oko působící.
Kolikrát si jenom dáme záležet na tom, abychom měli domov jako klícku, kolikrát si dáváme v tomto ohledu záležet na každičkém detailu! A teprve tehdy nám vesměs dojde, že se tam ty zásuvky a vypínače, jež nám nejednou slouží ještě od časů našich rodičů a prarodičů, vůbec, ale vůbec nehodí. Že by to chtělo něco hezčího, modernějšího, dokonalejšího.

A v tomto okamžiku narážíme na pojem Asfora. Tedy na řadu moderních vypínačů, oplývajících skvělým designem, které oplývají nejen kvalitou, ale i více než příznivou cenou.
Můžeme si tu vybírat podle barvy, podle rámečků, díky nimž lze zásuvky i vypínače řetězit vedle sebe, lze si tu ale pořídit klidně i vícenásobné rámečky, každému podle jeho vkusu.

elektrická zástrčka

A je nasnadě, že si tu na své přijde každý, ať už je jeho estetické cítění na vyšší nebo nižší úrovni, ať už má přání taková nebo onaká. Protože s těmito typy elektroinstalace nelze pochybit, tyto lze využít prakticky kdekoliv, kde se to jenom člověku hodí.
A každý soudný člověk tak dříve či později dospěje k přesvědčení, že právě tyto kousky musí mít. Protože ty dosavadní, tuctové, už neodpovídají moderní době, ty sice fungují, ale jsou vlastně pro ostudu.
A co vy? Chcete být se svými předpotopními zásuvkami a vypínači také ostudou? Nebo raději vsadíte na Asforu?