Pohoda a relax v Mikulově

Říj - 19
2020

Pohoda a relax v Mikulově


Mikulov je moravské město nacházející se v Jihomoravském kraji v okrese Břeclav. Tato oblast vyniká skvělým vínem, občerstvením i památkami – vždyť samotné centrum je označeno za městskou památkovou rezervaci. Na Seznamu kulturních památek je například Dietrichsteinská hrobka, Křížová cesta a kaple Božího hrobu, obří sud, Sloup nejsvětější trojice, kaple sv. Šebestiána, zámek a zámecká zahrada, židovská čtvrť a židovský hřbitov. Z přírodních památek se potom můžete těšit na opravdovou krásu – město totiž leží v chráněné krajinné oblasti Pálava. V okolí tak můžete navštívit například jeskyně Na Turoldu či samotnou přírodní rezervaci Turold, Svatý kopeček, Růžový vrch, Kočičí kámek, Kočičí skálu a mnohé další.

landscape-812672_960_720

Památek je to skutečně spousta, takže když už sem vážit cestu, pomyslete určitě na delší pobyt. Když už ne týdenní, tak alespoň víkendový – hotely Mikulov vám jej umožní přesně podle vašich představ. Pokud ale chcete být poblíž onoho historického jádra a ještě si užít wellness odpočinek, zavítejte do hotelu Galant. Ten nabízí 125 pokojů, v nichž jsou k dispozici interaktivní televize, minibary, kávovary a dostatek prostoru a klidu pro spánek klidně při otevřeném okně. Mimo ubytování tento hotel nabízí možnosti služeb v kongresovém centru.

pink-wine-1964457_960_720

Pro své hosty má hotel Galant nachystáno několik pobytových balíčků:

  • Ice relax aneb prodloužený víkend konaný v termínech vždy od čtvrtka do neděle v období leden až březen 2021. Kromě procházky historickým centrem zjistíte, jak se zde vyrábí víno a pivo (a také je ochutnáte), dále si vyberete z nabídky wellness procedur. Stravování bude formou polopenze, těšit se můžete také na praktický dárek.
  • Celoročně potom můžete využít balíček na relaxační pobyt s neomezeným wellness, jehož součástí je bohatá snídaně formou bufetu, láhev vína, rašelinový zábal a pobyt na hydromasážním lůžku Aquai.
  • Na prosinec 2020 je naplánován pobyt s výletem na vyhlášené vánoční trhy ve Vídni, které jsou něco málo přes hodinu cesty. Kromě bohaté snídaně a výletu jistě oceníte také vstup do wellness centra (po dobu 2 hodin denně).