Bublinková fólie pro stěhování, i kempování

Říj - 19
2020

Bublinková fólie pro stěhování, i kempování

Stěhovací firmy na ní nedají dopustit

Mít doma alespoň pár metrů bublinkové fólie se vyplatí. Je to taková pojistka pro případy, že se vyskytnou neočekávané situace, jako např. rychlé přemístění předmětů autem z bytu do bytu, zabezpečení křehkých věcí při ukládání do úložného prostoru, změkčení pracovní plochy při práci se dřevem, porcelánem a keramikou atd.

bílá fólie s bublinkami

Stěhovací firmy považují tento svérázný plastový výlisek za základ jejich práce. Lidé, kteří se plně svěří stěhovací firmě, mají možnost využít bublinkové fólie na zabalení všech věcí, a stěhováci ji využívají i k zabezpečení nákladu ve vozidle. Vy můžete provádět totéž, zabezpečit předměty při převážení tak, aby se nepoškodily, což využijete při svépomocném stěhování jak s vlastním vozem, s přívěsným vozíkem, tak i s vypůjčenou přepravní dodávkou.

Dovolená a sportovní akce

Fólie s bublinkami je natolik rozšířený materiál, že usnadňuje život nám všem. Jednou ze situací, kde se může hodit, je balení věcí při odjezdu na rodinnou dovolenou obytným karavanem, anebo na sportovní soustředění a akce, jako jsou vodácké a horolezecké výpravy, vysokohorská turistika, a podobné outdoorové aktivity. Bublinky jsou perfektní zabezpečovací materiál při ukládání lodí na přívěs, balení sportovních potřeb, které mohou poškodit okolí, jako jsou mačky, cepíny, pily, kladiva, nože, mačety, rašple a podobné nářadí, co se na takové výpravy vozí.

bublinková fólie

Bublinková fólie pod stanem

Napadlo by vás umístit bublinkovou fólii pod podlážku vašeho stanu? Vyzkoušejte tento trampský trik, někdo na něj nedá dopustit. Jednak se tím zlepší tepelně izolační vlastnosti podlážky, a zároveň změkčí povrch. Na problematickém terénu, jako jsou kořeny stromů nebo hrany hluboce posazených kamenů, to může mít svůj význam. Ve stanu se dá pak údajně chodit i naboso, a našlapovat podobně, jako na měkkém koberci. Vyplatí se fólii pokládat pod stan ve dvou vrstvách, a i přes omezenou pevnost bublinek to svůj význam má.