Ráj kabelek

Bře - 06
2019

Ráj kabelek

Každá normální žena potřebuje hned několik různých kabelek a muži tomu nerozumí. To je všeobecně známý fakt. Nechápou, proč máte hned několik kabelek, když by stačila jen jedna. Nechápou, proč potřebujete k těm, co již máte, ještě několik dalších.
V šatníku některých žen je ukryto často celé jmění peněz, které daná žena investovala do těchto dámských tašek, kabelek. A hlavně, i když jich má třeba padesát, má jich pořád málo a nějakou další nutně potřebuje. To muži nedokážou pochopit.
zelená kabela
Přitom je to jednoduché. Kabelka přeci není pouhou přepravkou na nezbytnosti. Kabelka je módním doplňkem, okrasou a šperkem i bohatstvím každé ženy. Kdo by také nosil jen jednu kabelku, když se nehodí ke všemu? Nikdo, snad jen muži.
Kabelky můžeme rozdělit na kabelky pro každý den a kabelky na speciální události. Kabelky na speciální a slavností příležitosti jsou obvykle menší, než kabelky pro každý den. Také mají slavnostnější vzhled. Kabelek je na výběr nepřeberné množství různých stylů, barev i použitých materiálů. Máme kabelky látkové, kožené a dokonce i plastové, značkové i neznačkové, velké, malé, přes rameno, do ruky, crossbody i na záda.
Každá žena má jistě, jednu nebo hned několik oblíbených kabelek, které nosí velice ráda.
peněženky na prodej
V šatníku žádné ženy by neměla chybět kabelka pro slavnostní příležitosti, večerní psaníčko, velká i malá kabelka pro běžné nošení, kabelka v rebelském stylu i kabelka k obleku či šatům. Protože každá žena je na vše vždy připravena, neměla by v šatníku žen, které jsou již matkami chybět dostatečně velká kabelka, aby se do ní vešli potřeby nejen pro maminku, ale také pro jejího potomka, jako jsou pleny na přebalení, lahvička s mlékem, přebalovací podložka, hračky i zásoby vhodných potravin a náhradní oblečení. Správná kabelka s vhodným obsahem je pro každou ženu životně důležitou záležitostí.