Svatba v romantickém stylu si zaslouží romantické svatební oznámení

Led - 23
2022

Svatba v romantickém stylu si zaslouží romantické svatební oznámení

Vzpomínka na svatbu?

Abyste na svatbu mohli s úsměvem a potěšením vzpomínat, nejdříve musí proběhnout. A když jste zavítali na naše stránky, patrně se právě na váš největší den ve vašem životě chystáte… K tomu vám můžeme jen ze srdce pogratulovat a předestřít vám širokou a nepřebernou nabídku svatebních oznámení. Věříme, že si vyberete a budete spokojeni, protože děláme vše jen pro to, aby nabídka svatebních oznámení byla všestranná a průběžně ji obměňujeme a zařazujeme novinky.

romantické oznámení

Svatba v romantickém stylu si zaslouží romantické svatební oznámení

Chystáte svatbu v romantickém stylu plnou hedvábí, šifonu, francouzských krajek a báječných představ? Pak možná právě pro vás máme nachystané nejfantastičtější svatební oznámení v nejhezčí barevné kombinaci, a to ne na lecjaké papírové podložce. Až si vezmete do ruky toto skvělé a báječné oznámení, budete okouzlena i spolu s vaším nastávajícím. Vnější díl sestává ze středně šedé barvy, která se zdá být nenápadnou, ale pro svou barvu je naopak „in“. A pokračujeme dále: Vnitřní karta obsahuje p e r l e ť o v ý papír pudrové barvy s tím, že vše je elegantně ovázáno atlasovou stužkou. Krajka, která je použita na tomto oznámení, je zhotovena formou laserového výseku, jehož přesnost vás nadchne. Tušíme, že se k pozvaným hostům chcete sami osobně vyjádřit, proto k vašemu osobnímu pozvání je určena vnitřní pudrová strana, která je překryta romantickou prosvítající krajkou, přes níž váš milý text bude jemně prosvítat.

svatební den

Překvapení pro svatebčany

Hosté budou překvapeni a nadšeni romantickým a osobním pozváním na vaši svatbu. A vy, po odeslání všech svatebních oznámení se můžete blaženě usmívat, protože to nejlepší na vás teprve čeká! I když – můžeme ještě na slovíčko? Nezapomínejte, že k svatbě tón v tónu se přímo nabízí kompletní sladěná nabídka ve stejném designu, a to nejen svatební oznámení, ale i svatební kniha, obálky, jmenovky, svatební menu a mnoho dalších.