Zázrak jménem kolagen.

Úno - 08
2022

Zázrak jménem kolagen.

Takový smolný den. Jste u firmy už pět let, práce vás baví, jde vám od ruky a šéfová jde do penze. Takže firma vyhlašuje konkurz na vedoucí vašeho oddělení. Neváháte a přihlásíte se, protože by byla škoda to nezkusit a na šéfování si už troufáte, jste v kolektivu služebně nejstarší. Do konkurzního řízení se mohou pochopitelně hlásit i lidé zvenku, musí mít ovšem praxi v oboru. No a dneska byl tedy v práci den smolný, konkurzní řízení dopadlo ve váš neprospěch, vybrána jste nebyla. Bude vám šéfovat jiná žena. Nu což, nohu za krk si z toho nedáte, jen vám to trošku zkazilo náladu, ale život běží dál.

kolagen

A nastal den D. Do práce už nastoupila vaše nová šéfka. Jen až si vyřídí formality na personálním, máte ji u vás v kanceláři. A opravdu už vchází. Štíhlá brunetka, tak mladá. Doslova vám zmrzl úsměv na rtech. Nejspíš jste hodila kyselý ksicht, protože, když vám inženýrka Marková tiskla ruku, tak si neodpustila poznámku: „Vy se na mě asi moc netěšíte, že? Ale nebojte, budeme si rozumět.“ No to nevíte, jak si s ní máte rozumět. Místo mělo být vaše a teď tam sedí tahle mladice. Kdoví čí je to známá, příbuzná nebo milenka. O polední pauze tedy navštívíte na personálním oddělení Gábinu, potřebujete vytáhnout nějakou informaci o vaší nové nadřízené. „Hele, tebe štve, že si to místo nedostala, co?“ Spustí Gábina. „Ale nezlob se, Marková má dvacetiletou praxi, prostě to vyhrála poctivě.“ Koukáte jak vyoraná myš, jak může mít tak mladá dvacetiletou praxi? „No nekoukej tak, ona vypadá fakt výborně, ale je jí sedmačtyřicet.“ Tak to sdělení vás opravdu uzemní.

kolagen

Až po nějaké době zjišťujete, že inženýrka Marková, je opravdu skvělá, je přátelská, oddělení vede spravedlivě a hlavně, vám všem odhalila svůj trik, jak si udržet mladistvý vzhled. Prostě a jedině Orca kolagen, kolagen typu 1, ten to dokáže, je doslova zázračný na pleť, vlasy a celkově mladistvý vzhled.