Zdravé svěží pití pro děti

Říj - 23
2021

Zdravé svěží pití pro děti

Milé maminky, zcela zapomeňte na přeslazené limonády, které jsou plné barviv a chemie, ještě více plné cukru. Není žádným tajemstvím, že potravinářský průmysl sází na závislost našich děti na cukru a jak cukrovinky, tak i slazené nápoje jsou více než přeslazené proto, aby dětem zachutnaly a požívaly je stále častěji.

Je ale stále více maminek, kterým záleží na zdraví svých dětí – na zdraví i na tom, aby jejich ratolesti měly zdravé zoubky. Buďte to vy samy, které dětem namícháte dobrý oslazený nápoj, ale tak, aby byl přiměřeně sladký a nikoliv přeslazený. Aby nebyl přecpán chemickými přípravky, jako jsou nezdravá sladidla a barviva.

Ale nemusíte si dělat násilí a můžete zakoupit přímo zdravé pitíčko. Jedním z takových dobrých pitíček může být i mátová limonáda Eshop-koldokol.cz mátová limonáda, která nejen, že skvěle chutná, ale také zanechává v ústech příjemnou svěží chuť.

mátová limonáda

Máta sama o sobě je léčivou bylinkou, která zklidňuje přetížený žaludek. Máte-li pocit přesycenosti a „tíží“ vás žaludek, je dobré uvařit si mátový čaj. Čajík, ale i studené osvěžující pití, jako je právě i mátová limonáda, jsou skvělými nápoji, které mohu pít i vaše děti.

Máta! To je teprve ta pravá chuť svěžesti a omamné vůně. Je to přímo voňavý pozdrav z Kopanic, kde si dávají záležet na tom, aby jejich ručně vyráběné limonády byly ty nejlepší z nejlepších. Ručí za kvalitu nápojů, jelikož jsou v bio kvalitě.

V limonádě z máty ucítíte jemně vyváženou chuť čerstvě natrhané zelené bylinky s kapkou citronové šťávy. Mnohé děti nesnášejí perlivé nápoje, ujišťujeme vás, že tato limonáda je pouze jemně perlivá a děti ji budou milovat.

peprmint nápoj

Náš tip!

  • Vychutnejte si ji s plátkem bio citronu.
  • Pro odvážené – zkuste přidat do sklenice s limonádou slabý plátek čerstvé okurky! Budete mile překvapeni, jak může takovýto nápoj skvěle chutnat.