SEO dokáže vyřešit vaše potíže s návštěvností

Zář - 05
2018

SEO dokáže vyřešit vaše potíže s návštěvností

Připadá vám, že váš moderní, nově dělaný a propracovaný web má velmi malou návštěvnost? Neustále přemýšlíte, čím by to mohlo být, jestli nedostatečnou reklamou, podceněným marketingem nebo něčím úplně jiným? Možná byste si měli zodpovědět otázku, jestli jste využili po vytvoření vašich stránek službu SEO optimalizace. Pokud ne, tak je odpověď na vaše starosti zcela zřejmá. Váš web je tak málo navštěvovaný, protože nedokáže čelit v konkurenčním boji, který se odehrává ve vyhledávačích. Nerozumíte? Pojďme si to vyjasnit na jednoduchém příkladu.
šipka za seo
Vezměme v potaz, že jste firma zabývající se prodejem bazénů. Člověk, tedy potenciální klient, který by si chtěl koupit bazén, zadá do vyhledávače nějaké klíčové slovo, například prodej bazénů. Chytrý vyhledávač mu nabídne miliony výsledků, mezi kterými je dost pravděpodobně i ten váš. Jaké budou další kroky potenciálního zákazníka? Dost možná otevře první, druhý, a dokonce třetí odkaz, pokud má opravdu zájem, možná si sjede dolů a zobrazí si i další výsledky, to však zřídkakdy. Opravdu si myslíte, že někdo se bude klikat na desátou, patnáctou nebo třeba stou stránku, na které se dost možná nachází odkaz na váš web? Kdepak. Konkurenční boj vyhrály bezesporu ty stránky, které se zobrazují na první stránce. Jak se sem dostat? To je právě otázka, kterou řeší kvalitní SEO optimalizace.
mrak ze slov

Na první stránce během několika týdnů

Tato služba je komplexní a zahrnuje ve svém repertoáru několik různých úkonů, které jsou velmi důležité a nelze je podcenit. Patří mezi ně analýza vašich stránek, návrh klíčových slov, dále psaní revolučních a tematických PR článků, a v neposlední řadě neméně důležitý linkbuilding. Všechny tyto úkony je potřeba provádět opakovaně, dlouhodobě. Nejedná se totiž o sprint, ale o běh na dlouhou trať. Pouze tak dosáhnete během několika týdnů či měsíců první stránky.