Hypotéka bez doložení příjmu pro podnikatelské záměry

Zář - 16
2019

Hypotéka bez doložení příjmu pro podnikatelské záměry

Firmy a podnikatelé často potřebují peníze na rozjetí svých dalších plánů nebo na zaplacení faktur a podobně. I přes zisky však mají problém získat peníze v bance a uspokojit tak veškeré firemní či podnikatelské potřeby.

Nejčastěji je to tím, že nemohou dostatečně prokázat svoje příjmy či mají i nějaký drobný záznam v registrech dlužníků. Těmto problémům je však konec, protože od toho je hypotéka bez doložení příjmu.
deštník a déšť z peněz

Výhodou tohoto produktu je, že jej můžete využít na cokoliv a nemusíte prokazovat účel využití peněz. Podmínkou zůstává ručení nemovitostí, díky které můžete získat částku ve výši 50 až 75% z tržní hodnoty nemovitosti.

Vyřešíte i nepříznivou finanční situaci

Není nic neobvyklé, že peníze firmy i podnikatelé potřebují především na vyřešení finančních potíží. Můžete se tak zbavit dluhů, nevýhodných půjček, ale také exekucí.

kalkulačka a peníze na bydlení

Následně můžete penězi uspokojit další firemní potřeby či dokonce financovat koupi a rekonstrukci domů, bytů, družstevních bytů, chat, chalup, restaurací, hotelů a podobně.

Získáte skvělý hypoteční úvěr s výhodnými podmínkami a se splatností až 30 let. Pokud budete chtít úvěr splatit dříve, tak to lze i bez sankcí.

V případě, že máte nějaký záznam v registrech dlužníků, tak i s tímto černým puntíkem lze úvěr získat. I mistr tesař se občas utne a tak není důvod trestat žadatele za něco, co již mají třeba dávno splacené nebo se opozdili se splátkou o pár dnů.

Co však u tohoto produktu také oceníte, je možnost vyřízení žádosti online. Díky tomu ušetříte čas i peníze a zachováte si diskrétnost a soukromí. I fotografie nemovitosti, kterou se chystáte ručit, stačí odeslat tímto způsobem a bez složitého papírování.

Během několika málo hodin znáte odpověď a můžete tak dál řešit svoji finanční situaci a plány. Vyšší částka již dokáže vyřešit mnoho záležitostí.