Vizitku do kapsy, nebo pouzdra?

Kvě - 01
2023

Vizitku do kapsy, nebo pouzdra?

Kam s ní? To je úvaha kterou řeší nejen podnikatel. Je praktické mít ji vždy připravenou po ruce, sáhnout do kapsy a předat dotyčnému. Jenže vizitka by nikdy neměla být zmuchlaná, mokrá, pomačkaná, zpřehýbaná. V kapse saka, kalhot nebo kabelky se nám však toho nemusí docílit. Už jen jeden jediný ohnutý růžek nepůsobí dobře. Řešením může být pouzdro na vizitky které zabrání jejímu nechtěnému poničení. Podle typu se hodí pouzdro pro ženy i muže a rozhodně s ním nic nezkazíte.
kartička v ruce
Vybírat můžete od kožených, koženkových nebo kovových, klasického vzhledu nebo originálního. Výrobků je hodně a každý si vybere podle svých preferencí.
I pokud stojíme na druhé straně a vizitky dostáváme, není od věci pořídit si speciální pořadač pro tyto účely. Je to přehledné a praktické než mít vizitku kdesi založenou v peněžence. Pořadač na vizitky se hodí spíše do kanceláře nebo domácnosti na stůl.
uzavření smlouvy
Vizitka je něco co tu je asi i bude. Možností jak nahradit klasickou vizitku je mnoho, ale s klasickou vizitku nic nezkazíte. Každému novému zákazníkovi bychom ji měli poskytnout aby nás později nemusel složitě dohledávat na internetu. Ono snadno jméno vypadne z hlavy, někoho lze dohledat na internetu celkem snadno a u jiného to chce notnou dávku úsilí.
Není od věci si zopakovat pravidla která souvisejí s vizitkami
·         Při předávání vizitky se na vizitku od druhého člověka jen alespoň letmo podíváme a teprve potom uložíme.
·         Vizitka by měla být dobře čitelná.
·         Měl by na být telefonní i elektronický kontakt.
·         Z vizitky by mělo být dobře patrné jakou funkci daný jedinec zastává.
·         Vizitka by měla být vždy čistá a nepomuchlaná, ideálně uložená na místo pro to určeném.
 
 
Ať už originální nebo klasická, hlavně že nějaká je. Webové stránky by měl mít každý obchodník který chce uspět v dnešním světě a jejich adresa by měla být samozřejmou součástí toho malého kousku papíru. Prostřednictvím drobné kartičky tak může přilákat nové zákazníky nebo udržet kontakt se stávajícími. Vizitka je zkrátka nutnost o tom nikdo nemůže pochybovat už jen z toho důvodu že ne každý má paměť na jména.